Ciekawostki, Multimedia

Dlaczego warto wybrać ekran LED?

Ledsee

Ekrany LED nasi klienci powszechnie wykorzystują na eventach i imprezach z uwagi na swoją doskonałą jakość obrazu, jasność i skalowalność. Ekran LED to system wielu połączonych ze sobą diod LED, które są w stanie wyemitować światło o różnych kolorach. Dzięki temu można uzyskać bardzo jasny i wyrazisty obraz, który można z łatwością zobaczyć nawet z dużych odległości.

Dlaczego coraz częściej ekran LED pojawia się na eventach?

Ekran LED jest bardzo popularny w branży eventowej, ponieważ można go łatwo dostosować do różnych potrzeb i wymagań. Może być zbudowany w różnych kształtach i rozmiarach – również formie telebimu, a jego jasność i kontrast mogą być regulowane w zależności od warunków oświetleniowych na danym evencie. Dzięki temu ekran LED jest idealnym rozwiązaniem do wyświetlania wideo, animacji, prezentacji, reklam i innych treści wizualnych na dużych imprezach. Ekran jest instalowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co oznacza, że można go wykorzystać w różnych miejscach i warunkach pogodowych. W zależności od potrzeb, ekran LED jest dostosowany do danego eventu, na przykład poprzez zmianę kształtu, wielkości czy też przez zastosowanie zaawansowanych efektów wizualnych. Podsumowując, ekran LED to niezwykle wszechstronne urządzenie, które jest niezastąpione na eventach i imprezach. Dzięki swojej wysokiej jakości obrazu i możliwości dostosowania do różnych potrzeb, ekran LED umożliwia tworzenie niezapomnianych wrażeń wśród uczestników eventu.

Dlaczego wybieramy ekrany LED?

Już nie wystarczają nam same światła na evencie – chcemy widzieć i odczuwać coraz więcej.  Wydarzenie teraz to nie tylko muzyka, dźwięk, światła teraz to również obraz. Dzisiejszy event nie istnieje bez najnowszych technologii. Technologia ekranów LED świetnie się w tym odnalazła i dzięki temu możemy cieszyć się np. dostrzeganiem każdego szczegółu na scenie w trakcie koncertu, nawet jeśli jesteśmy bardzo daleko od sceny.

Współczesne ekrany LED zbudowane są z coraz gęściej zamontowanych diod

Dzięki konstrukcji poszczególnych elementów zwanymi kabinetami, możemy zbudować ekran dowolnej wielkości, przekraczającej nawet 1km2! Jeśli dodamy do tego wysoką jasność świecenia, to uzyskujemy perfekcyjne narzędzie marketingowo-eventowe. A biorąc pod uwagę, że oferujemy wyjątkowe ceny – co stoi na przeszkodzie aby wykorzystać ten potencjał? Chcecie Państwo poznać szczegóły naszej oferty, piszcie  – biuro@ledsee.pl

Powrót do listy