Logo Ledsee
Dołącz do nas YB
Dołącz do nas na FB

+48 512 360 608

Doradztwo i wsparcie techniczne

Szybka Wycena

Digital Signage to cyfrowa dystrybucja multimedialnych treści poprzez sieć wyświetlaczy zarządzaną centralnie za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania.

 

To doskonała alternatywa dla statycznej, monotonnej wizualizacji tradycyjnych nośników takich jak plakaty, billboardy, ulotki, roll-upy. Umożliwia kompleksową emisję treści precyzyjnie dobranych do profilu odbiorców, miejsca i czasu. Dzięki wykorzystaniu naszego unikalnego oprogramowania Ledsee Digital Signage https://ledsee.beetek.net, użytkownik może w prosty sposób oraz w dowolnym czasie zmieniać emitowane informacje i zarządzać wieloma niezależnymi wyświetlaczami bez względu od miejsca ich fizycznej lokalizacji.

Wyświetlane materiały prezentują się bardzo atrakcyjnie, a co za tym idzie łatwo przykuwają uwagę odbiorców.

Oprogramowanie Digital Signage jest bardzo korzystne także pod kątem oszczędności - nie wymaga stałego nadzoru i inwestycji w porównaniu z tradycyjnymi mediami.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania, podpowiemy, doradzimy.

Zapewniamy kompleksowy projekt wdrożenia systemu Ledsee Digital Sigange. https://ledsee.beetek.net,  poczynając od instalacji, szkolenia pracowników w zakresie obsługi naszych produktów po profesjonalne wsparcie techniczne.

 

 

Copyright © 2017 LEDSEE.. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Kościuszki 16, 05-120 Legionowo,

woj. mazowieckie

Tel. +48 693-293-343     +48 512-360-608  

E-mail: biuro@ledsee.pl

Polityka prywatności

Logo firmy
Logo facebook
Logo youtube
Logo printerest

Zaufali nam


 

10 stycznia 2022

Czym jest Digital Signage?