Ekran LED konferencja
totem lcd wyświetlacz

 

 

 

Odkryj jak opłacalny i prosty jest

wynajem Ekranu LED

Wybierz temat
Wielkość Ekranu (m/kw)
Treść wiadomości
Firma
Twój e-mail
Osoba kontaktowa
Telefon
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy


 

 

 

Ul. Kościuszki 16

05-120 Legionowo

woj. mazowieckie

 

Telefony kontaktowe:

       +48 693-293-343

       +48 512-360-608

Serwis techniczny:

      +48 889-882-436

 

e-mail: biuro@ledsee.pl

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami


Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

 

+48 512 360 608

OFERTA

KONTAKT

PRODUKTY

WYNAJEM EKRANÓW LED

Dowiedz się jak praktyczne i opłacalne mogą być ekrany modułowe z LEDSEE.

 

Oprawa multimedialna 

 

Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

Efektywna reklama

 

Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

Czytelny przekaz

 

Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

Telebim koncert

 

Wykorzystaj moc nowoczesnej technologii LED, która pomoże Ci stworzyć wyjątkowe wydarzenie. 

 

NASZE NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

KONCERTY I FESTIWALE

 

W ciągu ostatniej dekady ekrany LED stały się podstawowym elementem  przy organizacji koncertów muzycznych i festiwali. Oprócz tradycyjnych ekranów LED umieszczonych w świetle sceny, oferujemy szereg innowacyjnych opcji telebimów, które można zlokalizować zarówno przy scenie, jak i wokół obiektu. Ekrany umieszczone po ubu stronach sceny mogą stanowić bardziej ekonomiczne rozwiązanie, dają możliwość wykorzystania większych sal koncertowych do emitowania spotów reklamowych i promocyjnych Twojej firmy lub sponsora.   

Ekran LED szkolenie

EDUKACJA I SZKOLENIA

 

Modułowe ekrany LED stanowią ważny element procesu edukacyjnego, zwłaszcza w zakresie kursów artystycznych i medialnych, gdzie można zintegrować Ekran z materiałami szkoleniowymi. Szkoły, uczelnie, sale wykładowe są to idealne miejsca gdzie można prezentować projekty lub prowadzić działania promocyjne. Dzięki dużemu wpływowi na odbiorcę i szybkiej aktualizacji wyświetlanej treści można tworzyć dynamiczny pokaz lub prezentację, która zaciekawi nawet najbardziej opornych słuchaczy. 

BANKIETY I PRZYJĘCIA 

 

Niezależnie od tego czy organizujesz małe spotkanie w gronie rodzinnym, przyjęcie weselne, jubileusz czy bankiet firmowy Ekran LED doskonale uatrakcyjni wydarzenie i nada mu wyjątkowości. Wynajem Ekranu LED na uroczystość nie jest częstym rozwiązaniem, jednak staje się coraz bardziej popularne i daje wiele możliwości w organizacji i planowaniu harmonogramu imprezy. Pokaz osobistych zdjęć, emisja filmu z podróży marzeń, informacje o jubilacie lub małżeństwie to tylko nieliczne z pomysłów jakie daje Ekran LED. Spraw aby Twój pomysł był bardziej atrakcyjny i zrobił wielki show. 

Ekran LED Bankiety i przyjęcia
Telebim targi i wystawy

TARGI BRANŻOWE I WYSTAWY 

 

Jeśli jesteś wystawcą czy organizatorem targów, jest pewne, że potrzebujesz rozwiązań które przyciągną tłumy uczestników do Twojego stoiska. Chcąc zaciekawić ludzi swoimi produktami, marką lub zakresem usług przyciągnij wzrok zwiedzających czytelną i niestandardową reklamą. Broszury drukowane

i ulotki często lądują w koszu, a wrażenie audiowizualne pozostaje w pamięci na długo. Chcąc promować swoją markę, twórz niestandardowe spoty reklamowe

i wyświetlaj je w łatwy sposób, aktualizuj obrazy i dostosuj przekaz do chwili. To wszystko jest możliwe dzięki Ekranom LED. Wynajem telebimu na targi jest prosty i niezbyt kosztowny. Zastanów się czy właśnie tego nie potrzebujesz dla swojej firmy. 

Telebim imprezy plenerowe

IMPREZY PLENEROWE 

 

Ekrany LED coraz częściej wykorzystywane są w przemyśle rozrywkowym. Pozwalają zwiększać wrażenia uczestników wydarzenia, zachęcać do działania i pełnią funkcję informacyjną. Zastosowanie ekranu LED podczas imprez plenerowych, na piknikach rodzinnych, festynach organizowanych na rynkach miast to rozwiązanie, które spełni się w wielu aspektach organizacyjnych. Chcąc zwiększyć poziom emocji i wrażeń audiowizualnych, podnieść komfort uczestnictwa w imprezie masowej, przekazać treści promocyjne i w końcu zapewnić poczucie bezpieczeństwa wyświetlając cenne informacje Ekran LED to dobry wybór. Oferujemy wynajem i obsługę profesjonalnych modułowych zewnętrznych paneli LED P4, do szybkiego montażu.  

Ekran LED kluby rozrywki
Telebim wydarzenia sportowe

KLUBY ROZRYWKI I LOKALE  

 

Planujesz otwarcie klubu, lokalu rozrywkowego lub dostałeś zlecenie na organizację imprezy w restauracji. Jednym ze standardowych elementów przy planowaniu Eventu jest oprawa multimedialna. Ekrany LED wykorzystywane są w wielu sektorach, ale głównym jest szeroko rozumiana rozrywka. Jeśli jesteś DJ,  właścicielem lokalu lub inicjatorem imprezy zadbaj o efekty i wizualizację zdarzenia. Pomoże Ci w tym wynajem Ekranu LED. Możesz utworzyć ścianę  LED o dowolnym kształcie i rozmiarze, a wszystko dostosowane do lokalizacji i Twojego pomysłu. 

WYDARZENIA SPORTOWE 

 

Ekrany LED stały się częścią współczesnych imprez sportowych - zapewniając wszystkim widzom komfort oglądania i poczucia uczestnictwa w centrum akcji. Dzięki wysokiej jakości emisji obrazu fani mogą cieszyć się niepowtarzalną atmosferą wydarzenia sportowego. Zastosowanie Ekranów LED przy organizacji meczów piłki nożnej, piłki siatkowej, koszykówki czy maratonów jest idealnym sposobem na zwiększenie przychodów oraz zwiększenie wartości dla fanów jak i sponsorów imprez.

 

Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem dostarczamy najnowocześniejszą technologię LED,

zaopatrując największe wydarzenia sceniczne, eventy firmowe, konferencje,

duże komercyjne imprezy oraz mniejsze kameralne spotkania w wysokiej jakości ekrany LED.

W LEDSEE wiemy, że każda część projektu musi ze sobą współgrać, aby powstało budzące zachwyt wydarzenie.

Nasz zespół składa się z ekspertów którzy rozwiązują problemy i wiedzą jak współpracować z innymi zespołami na miejscu,

tak aby całkowicie i bezproblemowo dokonać instalacji Ekranów LED.

WYNAJEM EKRANÓW LED


 

Jeśli poszukujesz rozwiązań multimedialnych w tym Ekranu LED na potrzeby swojej firmy, jesteś we właściwym miejscu. W Ledsee wiemy, że każde wydarzenie jest niepowtarzalne, a każda przestrzeń na potrzeby tego wydarzenia wymaga unikalnego rozwiązania, zapewniającego pożądany efekt odbiorców.   

 

Ekrany LED / Telebimy są idealne do zastosowań w dużych jak i w małych pomieszczeniach i wszędzie gdzie potrzebujesz zrobić wielki show.  Oferujemy Klientom pełną gamę, wysokiej jakości ekranów LED  o różnych rozmiarach i funkcjach, które przy pełnym wsparciu naszych techników sprawią że każdy event zapadnie w pamięci widzów na długo.  Panele LED charakteryzują się łatwym i szybkim montażem wewnątrz obiektów jak i instalacji zewnętrznych. 

 

Nasza oferta WYNAJMU obejmuje  ekran LED oraz niezbędny sprzęt do instalacji urządzenia, oprogramowanie,  montaż  na miejscu, pełną obsługę w tym odtwarzanie i przenoszenie na ekran transmisji na żywo. 

Panel LED P2,5

Ekrany LED do instalacji

wewnętrznych i zewnętrznych. 


 
• Ekrany wewnętrzne (indoor) i zewnętrzne (outdoor)
 
• Dowolne wymiary i proporcje ekranu - Ty decydujesz jak duży będzie ekran.

 

• Różnorodność rastrów P2.5, P3.9, P4.8 - dobierz raster do odległości widzenia. Duża ilość pikseli to dokładniejsze grafiki i więcej treści.

 

• Możliwość oglądania emitowanego obrazu z odległości zaledwie 1,5 m

 

• Rewelacyjna jakość diod SMD

 

• Regulacja kolorów i jasności świecenia - funkcja szczególnie ważna dla ograniczenia zużycia energii i utrzymania odpowiedniego kontrastu przy dużym nasłonecznieniu. 

 

• Montaż z konstrukcją wolnostojącą, na ścianie lub w zabudowie. 

 

• Transmisja sygnału audio – video na żywo przy pomocy kamer

 

EKRANY LED WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE


 

Chcąc dodać nuty nowoczesności i wzbudzić zachwyt w uczestnikach wydarzenia, idealnym sposobem na osiągniecie celu jest wykorzystanie Ekranu LED. Ekrany LED działają podobnie jak olbrzymie ekrany LCD, z tym że wyświetlany obraz złożony jest z małych pikseli. Wielkometrażowe wyświetlacze zewnętrzne doskonale nadają się do emisji obrazu na świeżym powietrzu. Są one tak zaprojektowane, aby były widoczne w świetle słonecznym i miały znacznie lepszą klarowność i jasność. Posiadanie ekranu LED podczas imprezy jest prostym i stosunkowo szybkim procesem, ponieważ ekrany są wykonane z pojedynczych paneli, o trwałej i solidnej konstrukcji  - przeznaczone do częstego przenoszenia i transportu. 

Panel LED P3,9

Zastosowanie ekranów LED

NAPISZ DO NAS

Ekran LED reklama

REKLAMA I PROMOCJA   

 

Naturalnym środowiskiem dla Ekranów LED są Centra Handlowe. Duży i zróżnicowany przekaz sprawia, że są atrakcyjnymi środkami promocyjnymi, a rozrywkowy charakter reklamy powoduje że pasaże supermarketów i witryny sklepowe są idealnym miejscem do konsumowania treści. Coraz więcej właścicieli lokali docenia wartość posiadania własnego ekranu LED, powodem tego jest nierentowność i brak kontroli nad kampanią reklamową, którą umożliwia obiekt. Prowadzenie indywidualnych działań promocyjnych za sprawą ekranu LED jest bardziej opłacalne  i skuteczniejsze w budowaniu świadomości marki. 

Logo Ledsee
Dołącz do nas YB
Dołącz do nas na FB

+48 512 360 608

Doradztwo i wsparcie techniczne

Szybka Wycena

 

Copyright © 2017 LEDSEE.. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Kościuszki 16, 05-120 Legionowo,

woj. mazowieckie

Tel. +48 693-293-343     +48 512-360-608  

E-mail: biuro@ledsee.pl

Polityka prywatności

Logo firmy
Logo facebook
Logo youtube
Logo printerest

Zaufali nam


 

Dane adresowe