Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Ekrany LED wewnętrzne

Ekran led wewnętrzne są bardzo atrakcyjnym dodatkiem na wielu imprezach. Najczęściej montujemy je podczas eventów, koncertów, gali, bankietów, koncertów  i wesel. Ekrany led możemy wykorzystać jako powierzchnie do projekcji wideo w 4K, prezentacji slajdów, a także jako element dekoracyjny. Ekrany ledowe są wytrzymałe, lekkie i łatwe do transportowania. Te zalety czynią je idealnym rozwiązaniem dla różnych rodzajów wydarzeń takich jak konferencje, pokazy mody, koncerty i targi.

Panelowe ekrany multimedialne LED

Panele LED, które sprzedajemy w sklepie Ledsee to wysoka jasność i kontrast. Ekrany LED są bardzo jasne, co pozwala na ostrość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Kolejną zaletą ekranów jest także duża trwałość – diody LED są bardzo trwałe i mogą pracować przez wiele lat bez potrzeby wymiany. Diody led mają niskie zużycie energii, gdyż ekrany LED pobierają mniej mocy niż tradycyjne ekrany a więc pozwalają na oszczędności.

Nasze wewnętrzne ekrany panelowe LED montujemy jako ekrany telewizyjne w dużych salach konferencyjnych. Wykorzystywane są też w salach balowych, na imprezach integracyjnych, galach i wszelkiego rodzaju eventach. Nie ma takiej okazji której nie trzeba uświetnić idealnym obrazem w 4K!