Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Ekrany led zewnętrzne

Ekrany LED zewnętrzne są powszechnie wykorzystywane w przestrzeni publicznej. Coraz częściej służą już nie tylko do wyświetlania komunikatów, informacji i reklam na budynkach czy eventach w plenerze. Dzięki nowoczesnym technologiom pozwalają też na inne, nawet nietypowe zastosowanie. Poniżej przedstawiamy Państwu do czego jeszcze można użyć nowoczesnych ekranów LED w przestrzeni publicznej.

Ekrany LED w dowolnych kształtach i rozmiarach

Firmy specjalizujące się w zaawansowanych rozwiązań multimedialnych i interaktywnych, takich jak Ledsee Multimedia, dostarczają ekrany LED w dowolnych kształtach i rozmiarach. To pozwala na ścisłe spersonalizowanie ekranów i dopasowanie ich do indywidualnych, często nietypowych potrzeb klienta. Dzięki temu możliwe jest m.in. wykonanie kolumn LED, kolistych czy zakrzywionych ekranów. Rozwiązania te wyróżniają się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością, ale też walorami estetycznymi. Profesjonalnie wykonane moduły ekranów są montowane w idealnie równy sposób, co sprawia, że nie widać łączeń pomiędzy nimi. Powstałe konstrukcje są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu mogą niezawodnie pracować przez wiele lat, również na zewnątrz obiektów.

Zalety naszych telebimów

Kabinety tworzą wyraziste ściany wideo, które mogą osiągać różne wymiary, proporcje i rozdzielczość – do telebimów włącznie. Oferujemy ekrany z pikselem od P2.6 do P4.8 o bardzo wysokiej jasności (5000cd/m2). Ekrany występują również w technologii transparentnej. Umożliwiamy zdalne zarządzanie ekranami co pozwala szybkie i sprawne zarządzanie wyświetlanymi materiałami.  Zapewniamy dobór sprzętu do otoczenia, instalację, zarządzanie i serwis.

Sprawdź także nasze przeźroczyste ekrany LED 3D oraz dowiedz się więcej o możliwości pełnej obsługi multimedialnej imprez przez Ledsee!