Wyświetlanie jednego wyniku

Co to jest ekran transparentny?

Ekrany transparentne to ekrany led, których przezroczystość sięga 50%, co sprawia, że patrząc nawet zza włączonego ekranu widoczna jest przestrzeń po drugiej stronie.

Ultranowoczesna technologia wykorzystywana do produkcji modułów, z których budowane są ekrany sprawia, że są to bardzo wytrzymałe produkty o najwyższej jakości. Przezroczyste ekrany występują jako boxy reklamowe lub totemy dotykowe i totemy bezdotykowe. Instalowane są także w modułowej formie, elastycznych siatek z punktami wypełnionym diodami LED lub elastycznych i sztywnych pasów LED z zatopionymi w ich wnętrzu diodami. Dzięki elastycznej i modularnej formie możemy dowolnie aranżować, modyfikować i rozbudowywać ekran. Ekrany transparentne charakteryzują się wolnymi pasami poziomymi lub pionowymi pomiędzy poszczególnymi diodami matrycy tworzącej ekran LED.

Przezroczyste ekrany – zastosowanie

Ekrany transparentne (przeźroczyste) idealnie sprawdzają się w punktach sprzedaży (ekrany do witryn) takich jak: galerie handlowe, witryny sklepowe, ciągi komunikacyjne, punkty usługowe i obiekty użyteczności publicznej (banki, urzędy, ministerstwa itp). Monitory reklamowe transparentne bardzo często są także wykorzystywane jako elementy scenografii na eventach.

Zalety przezroczystych ekranów LED

Największą zaletą naszych autorskich transparentnych ekranów Ledsee jest to, że zachowując bardzo wysoką jasność, nie zamykają dostępu do światła wewnątrz budynku, dzięki czemu naturalne oświetlenie nieustannie dociera do pomieszczenia. Wyświetlany kontent jest dobrze widoczny nawet w bardzo słoneczny dzień. Ekrany transparentne możecie Państwo stosować wszędzie tam, gdzie trzeba przedstawić treści informacyjne lub reklamowe bez zabierania dostępu światła.

Co zyskujesz dzięki transparentnym wyświetlaczom led?

Zyskujecie Państwo możliwość najlepszej reklamy w witrynie sklepowej.

Mobilność – ekrany Ledsee mogą być montowane w scenografię, mobilne stoisko lub stanowić prznośny, oddzielny element.

Elastyczność – dzięki modułowej budowie możemy dla Państwa stworzyć ekran o dowolnym rozmiarze oraz modyfikować istniejący już wyświetlaczy. Aby zapewnić długą i bezawaryjną pracę, do produkcji naszych ekranów LED wykorzystujemy najwyższej jakości podzespoły renomowanych producentów.

Zdalne zarządzanie – dzięki autorskiemu oprogramowaniu Ledsee Digital Signage naszymi ekranami można zarządzać zdalnie z dowolnego miejsca. Pozwala to na dokonywanie natychmiastowych zmian w jednym lub wielu materiałach wyświetlanych na wielu urządzeniach.