Zaufali nam


 

POCZUJ RÓŻNICĘ EKRANÓW Ledsee

Panel LED
Telebim LED na koncercie

 

MAKSYMALIZUJ 

WPŁYW ZDARZENIA NA ODBIORCĘ

 

   

WSPARCIE

FINANSOWE


 

Pomagamy Klientom znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Dzięki bezpośredniej współpracy z firmą leasingową oferujemy zakup Ekranów LED na bardzo korzystnych warunkach. Porozmawiaj z nami o możliwościach finansowania. 

 

 

 

 

 

STAŁA INSTALACJA EKRANÓW LED 

 

Ekrany LED to obecnie najdoskonalsze narzędzie komunikacji cyfrowej oddane do dyspozycji wszystkim, którym zależy na budowaniu silnej pozycji swojej organizacji, kreowaniu pozytywnego wizerunku marki czy podniesieniu rangi realizowanego widowiska. Oferowane przez LEDSEE panele LED przeznaczone są do stałej instalacji, mogą służyć jako element dekoracji, tło na scenach koncertowych, doskonale sprawdzą się jako wyświetlacze w witrynach sklepowych lub jako tablice informacyjne w przestrzeni publicznej. Jeśli chcesz aby ekran LED został zamontowany na stałe – pomożemy w tym. Mamy doświadczenie w wykonywaniu instalacji stacjonarnych, a nasze działania kompleksowo obejmują tworzenie projektu, stawianie konstrukcji oraz montażu Ekranu z pełną kontrolą techniczną urządzenia.

SPRZEDAŻ EKRANÓW LED


 

 

PRODUKTY

KONTAKT

Sprzedaż Ekranów LED rozpoczyna się od pełnego zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Oferujemy opłacalne rozwiązania bez konieczności inwestycji w niepotrzebną technologię. Długoletnia współpraca z producentami Technologii LED daje olbrzymie korzyści na każdym etapie tworzenia produktu. Dostarczamy ekrany led, które przechodzą liczne testy i maksymalnie rozbudowaną kontrolę jakości. Gwarantujemy produkty najnowszej generacji o dużej wydajności i wysokiej jakości wykonania.    

PRODUKTY

ZAPISZ SIĘ NA 

NEWSLETTER Ledsee


 

Twój e-mail
Imię
Nazwisko
Firma
Zatwierdź
Zatwierdź
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości z branży, informacje o produktach i oferty specjalne.   

AKTUALIZACJA TECHNOLOGII


 

Dokonując zakupu EKRANU LED, masz pewność, że produkt stworzony jest w najnowszej technologii z gwarancją długiej żywotności i użyteczności. Jeśli jednak stwierdzisz, że nowszy sprzęt bardziej spełnia Twoje potrzeby, pomożemy Ci w aktualizacji produktu.     

WSPARCIE

TECHNICZNE


 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym dla Ekranów LED. Serwisujemy każdy panel i każdy piksel, który sprzedaliśmy. Nasi technicy są profesjonalnie przeszkoleni w zakresie obsługi i naprawy paneli LED. Możemy oferować wsparcie zdalnie, na miejscu lub w terenie. Dbamy o to, aby nasza wiedza na temat Technologii LED była na najwyższym poziomie.

Nasze najpopularniejsze Ekrany diodowe

EKRAN LED P2,5
EKRAN LED P4
Ekran LED P3,9

EKRAN LED P3,9 Indoor

EKRAN LED P2,5

 Indoor

EKRAN LED P4,8 

Outdoor

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ​​​​​​​

CHCESZ KUPIĆ EKRAN LED?


 

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. 

KONTAKT

Logo Ledsee
Dołącz do nas YB
Dołącz do nas na FB

+48 512 360 608

Doradztwo i wsparcie techniczne

Szybka Wycena

 

Copyright © 2017 LEDSEE.. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Kościuszki 16, 05-120 Legionowo,

woj. mazowieckie

Tel. +48 693-293-343     +48 512-360-608  

E-mail: biuro@ledsee.pl

Polityka prywatności

Logo firmy
Logo facebook
Logo youtube
Logo printerest

Zaufali nam