O nas

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem najnowocześniejszych ekranów LED, totemów reklamowych, monitorów LCD, infokiosków itp. Perfekcyjnie pomagamy przenieść wizję na ekran, gwarantując za każdym razem niepowtarzalne wrażenia. Nasze ekrany diodowe sprawdzą się jako telebimy reklamowe, tablice wyników podczas wydarzeń sportowych czy bandy LED zawierające informacje o firmie.

Od ponad 10 lat dostarczamy najnowszą technologię LED do naszych Klientów. Ledsse to zespół to doświadczonych specjalistów, którzy dzięki pasji i pełnemu zaangażowaniu umożliwiają producentom i organizatorom imprez pełne skupienie się na pracy.

Nasz sukces wynika z pełnego zaangażowania w obsługę Klienta i chęci zachwycania widzów przy każdym projekcie. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i obsłudze dużych ścian LED i totemów. Koncerty, festiwale, eventy, szkolenia firmowe, konferencje, pokazy mody, pikniki rodzinne oraz wszelkie wydarzenia kulturalne i sportowe to tylko niektóre z obszarów naszej działalności.

Nowoczesna technologia LED

Szeroki asortyment ekranów LED sprawia, że jesteśmy elastyczni i osiągalni dla każdego. Jako bezpośredni importer posiadamy najnowszą technologię LED  w konkurencyjnych cenach .

Profesjonalna obsługa klienta

Dla nas  najważniejszy jest Klient. Nasz sprawdzony proces kontroli produktów, za każdym razem  gwarantuje ekrany  najwyższej jakości.

Gwarancja dobrej inwestycji

Zakup ekranu LEDSEE to inwestycja na długie lata. Wyjątkowa żywotność ekranów LED sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

Wsparcie i pomoc techniczna

Oferujemy pełne wsparcie techniczne i pomoc przez cały okres trwania gwarancji. Posiadamy serwis ekranów LED na najwyższym poziomie.  Nasi doświadczeni technicy służą wiedzą i radą w każdej chwili. 

Dostosowanie ekranów LED

Nasze diodowe ekrany LED przybierają różne wielkości i kształty w zależności od potrzeb Klienta, rodzaju i wielkości eventu. W pełni konfigurowalne panele led wypełnią zarówno małe jak i duże przestrzenie. 

Pasja

W Ledsee jesteśmy pasjonatami angażowania ludzi i łączenia ich ze sobą za pośrednictwem najwyższej jakości wizualizacji LED.

Ledsee

Sprzedajemy i wynajmujemy

Zajmujesz się organizacją eventów? Jesteś odpowiedzialny za reklamę produktów bądź usług? Organizujesz promocję Twojej firmy na targach? Najlepszą oprawą każdego wydarzenia i najlepszą możliwą reklamą będą rozwiązania wizualne oparte o nowoczesne systemy w postaci ekranów LED, totemów multimedialnych i monitorów reklamowych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także wynajem oferowanego przez nas sprzętu. Specjaliści Ledsee podpowiedzą, które rozwiązanie wybrać oraz w jaki sposób zainstalować je w przestrzeni publicznej, by przekazać obraz doskonałej jakości.
KAMERA TERMOWIZYJNA

Kamera do pomiaru temperatury ciała

Kamera termowizyjna do masowego pomiaru temperatury ciała. Świetnie sprawdza się w centrach handlowych, szkołach, uczelniach urzędach, dworcach kolejowych, stacjach metra, imprezach masowych i wielu innych.

TOTEM LCD

Wysokiej jakości matryca Full HD marki LG

Nowoczesny totem/ekran dotykowy LED to innowacyjny sposób prezentacji treści reklamowych. Według niezależnych badań reklama na totemach z ekranami LED jest kilkaset razy skuteczniejsza niż na zwykłych totemach.

Skontaktuj się z nami


    Korzystając z formularza akceptujesz naszą politykę prywatności.