Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Czym są infokioski?

Infokioski to nowatorskie, zautomatyzowane rozwiązanie, które usprawnia cały proces realizacji usług.

Są to konstrukcje w dowolnym kolorze oraz kształcie, w których montuje się ekrany LCD, najczęściej dotykowe. Za pomocą dedykowane oprogramowania Ledsee Digital Signage można zdalnie zarządzać treściami, zamieszczając na nich np. mapy galerii handlowej, porównywarkę produktów, aktualne wiadomości, komunikaty itp.

Infokioski – sprzedaż i wynajem

W zależności od potrzeb i preferencji klienta, oprócz ekranu, możemy zamontować w konstrukcji drukarki, czytniki kart, skanery i inne.

Każdy infokiosk, który sprzedajemy bądź wynajmujemy jest inny, bowiem jesteśmy otwarci na zaprojektowanie wyglądu zgodnie z upodobaniami klienta. Możemy także stworzyć na nim logo Twojej marki czy slogan reklamowy. Tak przygotowana konstrukcja z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów.

Gdzie można zastosować infokioski?

Lista zastosowań z uwagi na wszechstronność i możliwości adaptacji urządzenia jest bardzo długa. Infokioski mogą pełnić rolę wirtualnego dziekanatu, kolejkomatu, elektronicznych informatorów, wirtualnych ankieterów i przewodników, doradców, wirtualnych map, platform z konkursami motywacyjnymi lub lojalnościowymi. Będą niezastąpione w urzędach, na uczelniach, targach, wystawach, w szkołach, w galeriach handlowych, biurach.