Stoiska Targowe - EXPO

Zajmujemy się budową i obsługą multimedialnych stoisk targowych. Wykorzystując możliwości, jakie dają wielkopowierzchniowe ekrany LED, kreujemy dla naszych klientów najskuteczniejsze rozwiązania wizualne. Usługi wykonujemy kompleksowo. Po opracowaniu koncepcji stoiska i akceptacji pomysłu przez Klienta jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac montażowych. W czasie trwania targów zapewniamy pełną obsługę techniczną. Jako jedyni na rynku posiadamy najnowocześniejsze rozwiązanie jakim są ekrany led z zaokrąglonymi rogami. Ich wykorzystanie pozwala na stosowanie nietuzinkowych rozwiązań konstrukcyjnych. Dopełnieniem całości są monitory reklamowe, infokioski dotykowe, ekrany lcd.

Od 15 lat wspieramy firmy w realizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń kompleksowo obsługując targi, konferencje, imprezy branżowe i firmowe.

Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły naszej oferty!

Stoiska Multimedialne

  • Otwarcia centrów handlowych i sklepów
  • Multimedialna obsługa konferencji – ekrany bezszwowe, obsługa i realizacja wizji
  • Eventy polityczne – ekrany diodowe, monitory, oświetlenie, mównice
  • Uroczystości takie jak konkursy piękności, pokazy talentów, rozdania nagród
  • Imprezy i szkolenia firmowe
  • Jubileusze, premiery teatralne i kinowe

Wszelkie działania techniczne przeprowadzane są przez wykwalifikowany personel Ledsee, od montażu, aż do końca wydarzenia.

Digital Signage

to cyfrowa dystrybucja multimedialnych treści poprzez sieć wyświetlaczy zarządzaną centralnie za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania.

Multimedialna i techniczna obsługa imprez

to cyfrowa dystrybucja multimedialnych treści poprzez sieć wyświetlaczy zarządzaną centralnie za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania.

Multimedialna i techniczna obsługa imprez

Dzięki naszym urządzeniom Twój event stanie się niezapomniany. Gwarantujemy spektakularny efekt!