Matryca antyrefleksyjna – jest podobna do matrycy matowej, ale ma jeszcze dodatkową powłoką polaryzacyjną. Jest ona cieńsza niż w matrycy matowej, dzięki czemu wyświetlany obraz jest wyraźny i szczegółowy, a kolory bardziej intensywne. Matryca antyrefleksyjna polecana jest dla najbardziej wymagających odbiorców

 

ŁATWA OBSŁUGA
Przeglądarka internetowa
Monitor wykorzystuje przeglądarkę Chrome, która jest wbudowana w system Android OS, dzięki czemu użytkownik może wygodnie przeglądać internet bez łączenia się z zewnętrznym komputerem.
 

CENA: 23000zł netto

Monitor jest w całości przygotowany do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel LG o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz. Na obudowie znajduje się nowe, szybsze złącze OPS dla opcjonalnego komputera oraz porty HDMI 2.0 i DisplayPort umożliwiające podłączenie każdego nowoczesnego sprzętu.

 

Szybki moduł Android 8.0 wraz z pakietem podstawowych aplikacji oferuje użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez potrzeby podłączania komputera. Dostępna jest również możliwość instalowania aplikacji, które jeszcze bardziej zwiększą funkcjonalność monitora jako samodzielnego urządzenia.

Monitory posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

TRUE COLOR, IMMERSIVE VIEV

Urządzenie prezentuje treść multimedialną w wyjątkowo żywych kolorach. Matryca IPS zapewnia czysty obraz pod wieloma kątami, baz względu na miejsce zajmowane przez uczestników spotkania. Każdy piksel matrycy IPS odtwarza prawdziwy kolor obrazu bez zniekształceń.

 Jest to połączenie wielkoformatowego monitora LCD z tablicą interaktywną. Przekątna ekranu wynosi aż 98 cali. Urządzenie to należy przede wszystkim traktować jako najnowszego następcę tablicy interaktywnej, ale także jako również narzędzie do wyświetlania oraz prowadzenia nowoczesnych videokonferencji dzięki wbudowanej kamerze

W pracowniach i klasach szkolnych pełnić będzie przede wszystkim funkcję tablicy interaktywnej. Można go również używać do wyświetlania filmów z DVD, BluRay lub bezpośrednio z podłączonej pamięci zewnętrznej (np. pendrive). Urządzenie posiada także wbudowany system Android oraz Windows, dzięki któremu możemy obsługiwać wybrane funkcje bez konieczności podłączania komputera. Należą do nich:

-tryb białej tablicy suchościeralnej,

- przeglądarka plików MS Office, PDF i zdjęć,

- odtwarzacz filmów,

- przeglądarka stron WWW,

- aplikacja do wizualizerów.

NAJWYŻSZA JAKOŚC OBRAZU
Różne rozmiary i rozdzielczość Ultra HD
Rozdzielczość UHD pozwala przedstawić szczegóły w jakości cztery razy lepszej niż oferowana przez ekrany FHD, nawet w powiększeniu. Dokumenty, obrazy, filmy i inne rodzaje treści są prezentowane bez zniekształceń w doskonałej jakości, co ma szczególne znaczenie w ośrodkach edukacji i przy współpracy.

Wbudowany system Android oraz Windows
brak konieczności podłączania do zewnętrznego komputera, oferując bardziej rozbudowane funkcje.
 

WBUDOWANY ZESTAW OPS

monitor obsługuje gniazda OPS, umożliwiając łatwy i wygodny montaż pulpitu OPS z tylu płyty głównej bez konieczności podłączania do zewnętrznego komputera, oferując bardziej rozbudowane funkcje.

UDOSTĘPNIANIE EKRANU
Urządzenie pozwala na współdzielenie ekranu i zawartości z laptopami i innymi urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu spotkania i lekcje mogą być tak efektywne i wciągające, jak to tylko możliwe.
 

Interaktywność, która zbliża ludzi do siebie
Dzięki zróżnicowanej najnowocześniejszej technologii urządzenie obsługuje funkcje dual Pen i multi-touch, zapewniając precyzyjne rysowanie i rzeczywistą jakość dotyku. 
 

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA
Dual Pen i Multi Touch
Seria urządzeń interaktywnych może jednocześnie używać do 20 punktów multi-touch i 10 punktów pisania, a także 2 rodzaje rysików jednocześnie. Dual pen oraz multi-touch razem oferują realistyczne wrażenia z pisania na tablicy i znacznie ułatwiają współpracę.
 

ŚCIERANIE DŁONIĄ
Monitor interaktywny daje możliwość łatwego usuwania tekstu, obrazów itp. zapisanych na wyświetlaczu, używając tylko rąk. Nie tylko jest to łatwiejsze niż usuwanie rysikiem, ale daje także bardziej naturalne odczucie porównywalne do ścierania prawdziwej tablicy.
 

Parametry

MONITOR INTERAKTYWNY 98"

Cena 23000zł netto
Zastosowanie wewnętrzny
Ekran dotykowy  Technologia IR 20 touch point
Matryca IPS, Matowa, Antyrefleksyjna LG/BOE
Rozdzielczość 3840x2160 px
Jasność 380 cd/m2
Żywotność 30 000 hrs
Głośniki 2x10W
CPU Quad Cortex A7 1.8GHz
Chipset

 MSD848(8386)

RAM 4GB
Pamięć wewnętrzna 32GB
OS Android 8.0
Network RJ45  Built-in Wireless 802.11b/g/n,WAPI(Ralink 8188)
Wbudowana kamera 5Mpix rozdzielczość FullHD

Porty na panelu przednim

1*USB 3.0, 1*USB 2.0, 1*HDMI

Porty na panelu tylnym 1*LAN, 4*USB 2.0, 2*USB 3.0, 1*HDMI
OPS
Chipset Intel (R) 7 Series
Procesor Intel i5 2,6Ghz
RAM 4Gb
Pamięć Wewnętrzna 128Gb SSD
Karta Graficzna  Nuclear Display Graphics 3000
Karta dźwiękowa Realtek ALC622
WIFI 2.4Ghz
Porty Wejściowe 1*LAN, 3*USB 3.0, 3*USB2.0, 1xMic IN
Porty Wyjściowe 1*HDMI, 1*VGA, 1*Line out
System operacyjny Windows 10
Zasilanie  220-240V
Pobór mocy 330W
Wymiary 2240x1270mm
Waga 97kg

 

+48 512 360 608

Doradztwo i wsparcie techniczne

MONITOR INTERAKTYWNY  LCD 98" 4K

 

 

CECHY  PRODUKTU

 

 żywotność panelu Lcd 20.000-30.000h

 brak oślepiania światłem projektora         

brak "efektu cienia"

 możliwość pracy bez komputera (wbudowany system Windows i Android

Estetyczne, solidne wykonanie

Zastosowanie: szkoły, sale konferencyjne, biura

Logo Ledsee
Dołącz do nas YB
Dołącz do nas na FB

+48 512 360 608

Doradztwo i wsparcie techniczne

Szybka Wycena

 

Copyright © 2017 LEDSEE.. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Kościuszki 16, 05-120 Legionowo,

woj. mazowieckie

Tel. +48 693-293-343     +48 512-360-608  

E-mail: biuro@ledsee.pl

Polityka prywatności

Logo firmy